Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/rzksofi/public_html/forum/common.php on line 106
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3391: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3393: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3394: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3395: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
forum.rzk-sofia.com • Виж темата - Майсторско свидетелство

Майсторско свидетелство

Пишете за каквото си искате, но не забравяйте добрият тон!

Re: Майсторско свидетелство

Мнениеот sarrow27 на 10 Мар 2009, 01:08

Здравейте! Имам едно запитване. Отварям нова фирма чиято дейност ще бъде студио за татуровки и саоларно студио. Въпросрт ми е след като няма да работя по тези професии лично, а ще наема работници, трябва ли да имам документ за извършване на тази дейност от камарата на занаятчиите или не. Тъй като не съм запозната моля за съдействащ отговор. Предварително благодаря, защото много ще ми помогнете.
sarrow27

Мнениеот gguenkov на 10 Мар 2009, 16:49

По принцип татуировките на са занаят. Там контролен орган ли трялвало да е СРИОКОЗ, а и е за предпочитане да имате квалифицирнани лица, които работят там... :)
Всеки е жертва първо на себе си, а след това и на другите...
Аватар
gguenkov

Мнениеот xpucu на 24 Авг 2009, 15:03

Ако имам стаж 3 години и изкаран курс за част от професия Фризьор, какво следва да направя за да мога да отворя собстен салон/ателие/студио?
xpucu

Мнениеот daniela на 08 Ное 2009, 15:47

бих искала да попитам какви мерки са взети за хората които нямат маисторско свидетелство,а въпреки това работят самостоятелно.Има толкова много фризьорски салони без докоменти, а все още не са проверени.Имаше ли смисъл ние да се явяваме на изпит и да работим легално,а други да продължават да работят нелегално и безнаказано.Докога.
daniela

Мнениеот grety_nik на 12 Ное 2009, 20:00

Даниела ,
абсолютно поддържам мнението Ви ! Ако желаете обадете ми се на GSM 0878 545 923 GSM 0888 758 984 , ако ползвате стационарен 02 954 59 23 - и не забравяйте да оставите тел. за връзка ! НЕ МОЖАХ ДА ИЗПРАТЯ ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ ! СИСТЕМАТА НЕ Е КАКТО ТРЯБВА ! :!: Майстор Маргарита
grety_nik

Предишна

Назад към ГОВОРИЛНЯ